Ви тут:
Освіта Суспільство Україна 

На онлайн-навчання потрібно переводити й учнів 1-4 класів, – лікар

Дистанційне навчання потрібно запроваджувати не лише для учні середньої та старшої школи, а для початкової.

Адже діти можуть “принести” вірус додому. А ризик інфікування у колі родини є набагато вищим, ніж у торгівельному центрі. Про це виданню “Дзеркало тижня”, розповів завідувач кафедри анестезіології, дитячої анестезіології та інтенсивної терапії Харківської медичної академії післядипломної освіти Володимир Корсунов.

“Дотримуватись карантинних вимог в шкільних класах і коридорах неможливо. Діти ніколи не будуть все це виконувати. І там відбувається каталізатор пандемії. Через тісні контакти вони інфікують одне одного і вчителів, а потім ідуть додому, де є дорослі, і що гірше – бабусі з дідусями. Сімейні контакти дають дуже високий рівень інфікування, на відміну від тимчасових десь в супермаркеті або торгівельному центрі”, – зазначив Володимир Корсунов.

За його словами, у Харкові дитяча лікарня вперше за весь час пандемії завантажена майже на 100%. На лікарняних ліжках – діти будь-якого віку: з перших місяців життя до підлітків.

Як повідомив міський голова Києва Віталій Кличко, на 7 квітня у столиці на коронавірусну інфекцію захворіли 32 дівчинки від 8 місяців до 17 років та 38 хлопчиків від 8 місяців до 17 років.

У Полтавській області на 7 квітня продовжують лікування 364 дитини.

Нагадаємо, на Полтавщині з 3 по 17 квітня посилили карантинні обмеження у п’яти громадах. Зокрема, у Полтаві учні 1-4 класів та спеціальних шкіл навчаються у закладах освіти, а учні 5-11 класів, студенти – дистанційно.  А в Решетилівській громаді з 7 по 21 квітня на карантин повністю закрили школи та дитячі гуртки.

Система Orphus