Ви тут:

На курсах тестування ПО вас навчать затребуваній та високооплачуваній професії

Хто такий тестувальник

Тестувальник в компанії — це IT-фахівець, який стежить за якістю програмного продукту. У його завдання входить дослідження на предмет відповідності реальної поведінки ПО і фактичних очікувань. Це може бути:

  • локальний застосунок на комп’ютері;
  • веб-застосунок;
  • мобільний застосунок.

Попит на тестувальників дуже високий, оскільки кожна команда розробників прагне випускати якісний продукт без багів.

Повний обсяг знань, необхідних в ІТ-сфері можна отримати на курсах тестування у Львові.

Легкий вхід в IT-індустрію

Професію тестувальника ПО можна освоїти швидше, ніж професію програміста. Але при цьому ви отримаєте такі ж перспективи роботи в цікавих міжнародних проектах і можливість розвитку.

Курс призначений для слухачів, які прагнуть ознайомитися з сучасним процесом тестування ПО, а також для бажаючих упорядкувати і систематизувати наявні знання і навички в області тестування ПЗ.

У курсі розглядається еволюція поняття тестування з огляду на становлення технології промислового виробництва ПО. Вводяться необхідні терміни та визначення.

Значна частина курсу присвячена порівнянню різних моделей життєвого циклу розробки ПЗ, а також визначенню і обґрунтуванню місця тестування в кожній моделі.

Викладачі розповідають про класифікацію та деталізацію рівнів тестування (компонентне тестування, інтеграційне тестування, системне тестування, приймальне тестування та ін.) і типів (функціональне тестування, тестування продуктивності, тестування надійності та ін.), а також інших класифікаційних ознак (з виконанням і без виконання коду; різні знання про структуру коду: за змінами, за типом прогону тестів та ін.).

При розгляді дефектів аналізуються різні приклади життєвих циклів дефектів, структура звітів про дефекти.

Матеріал курсу підкріплений великим числом прикладів і вправ для слухачів.

На курси UI дизайну у Львові ви можете записатися на сайті https://lviv.itea.ua, де вас навчатимуть досвідчені та висококваліфіковані викладачі.

Цілі

Після навчання учасники:

  1. Орієнтуватимуться в основних поняттях тестування і суміжних з тестуванням областях в тому, що стосується використання результатів тестування.
  2. Зможуть реалістично оцінювати очікування від підготовки і проведення тестування в рамках різних моделей життєвого циклу розробки ПЗ.
  3. Зможуть адекватно взаємодіяти з представниками інших експертиз для ефективного проведення тестування та надання звітності про його результати.
  4. Зможуть виконувати заздалегідь заготовлені тестові сценарії, правильно описувати та заносити знайдені дефекти в базу дефектів, а також перевіряти дефекти, виправлені розробниками.
Система Orphus