Ви тут:
Освіта Суспільство Україна 

На Черкащині розпочали вакцинувати проти COVID-19 педпрацівників

У Черкаській області почали вакцинувати освітян, які долучені до проведення зовнішнього незалежного оцінювання, та маломобільні групи населення.  

Про це повідомляє пресслужба Міністерства освіти і науки.

“Черкащина стала першою областю, яка отримала вакцину COVISHIELD в кількості 16 200 доз, яку використали повністю. Також надійшла вакцина CoronaVac виробництва компанії SINOVAC у кількості 4 720 доз. Вона буде використовуватися для проведення вакцинації педагогічних працівників, які братимуть участь у проведенні ЗНО. Наступна категорія – це маломобільні групи населення, тобто ті пацієнти, які отримують лікування вдома та особи, які за ними доглядають”, – поінформувала заступник голови Черкаської обласної державної адміністрації Лариса Кошова.

Читайте також: Через  28 днів після щеплення першою дозою CoronaVac освітяни можуть вакцинуватись другою дозою тієї ж партії вакцини, – МОН

“Вакцина виготовлена за традиційною технологією, її використовують у 14 країнах світу, де вже підтвердили високу ефективність препарату на рівні 73%, що значно вище, ніж на перших етапах випробувань. Термін придатності вакцини – 24 місяці. Випускається вона у флаконах, що полегшує роботу для медиків”, – зауважила головна санітарна лікарка Черкаської області Людмила Кравченко. 

Для повної імунізації необхідно 2 дози препарату, інтервал введення – 28 днів. За кожним щепленим вже зарезервовано другу дозу вакцини цієї ж партії.

Система Orphus