Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Миргородська громада за І квартал виконала бюджет на 105,6 %

21 квітня виконуючий обов’язки міського голови Олександр Острянин провів планове засідання виконавчого комітету. Першим питанням у порядку денному було розглянуто та ухвалено звіт про виконання бюджету міської територіальної громади за I квартал 2021 року. За звітний період бюджет громади виконано на 105,6 % до плану.

Як повідомили на сайті Миргородської міськради, планові показники бюджету виконано по всіх видах надходжень. Основними платниками податків і зборів до бюджету громади серед виробничих підприємств є: ПрАТ “Миргородкурорт” – 3 372,9 тис. грн., Регіональна філія “Південна залізниця” АТ “Українська залізниця” – 2 301,6 тис. грн., ПАТ “Миргородський завод мінеральних вод” – 1 643,7 тис. грн., ПрАТ “Полтавське ХПП” (ТОВ “Кононівський елеватор”) – 1 520,7 тис. грн., ПАТ “Армапром” – 718,4 тис. грн. Серед підприємств з виробництва сільськогосподарської продукції найбільше сплачено до бюджету ТОВ “Астарта Прихоролля” – 1 505,5 тис. грн. та ТОВ “Укрлатагро” – 890,0 тис. грн., пояснив начальник фінансового управління Сергій Скляр. Перевиконанню бюджетних показників сприяла також проведена робота по інвентаризації та надходження від агрофірм, які орендують землі на території громади.

Наступне питання стосувалося роботи органів самоорганізації населення Миргородської міської територіальної громади. Нині громада поділена на 4 округи, в яких координацію роботи органів самоорганізації населення із владними структурами покладено на інспекторів сектору по роботі з органами самоорганізації населення. У зв’язку з впровадженням адміністративно-територіальної реформи до міста Миргорода приєдналися 36 сіл. Тож на даний час продовжується налагодження взаємодії та комунікації між міською владою і жителями тепер вже великої Миргородської міської територіальної громади.

Відповідно до вищезазначеного поділу на округи, із початку 2021 року розпочали свою роботу 14 інспекторів (3 інспектори – по м. Миргороду, 11 інспекторів – у сільських населених пунктах). Ці службовці органу місцевого самоврядування, без перебільшення, стали прямими комунікаторами між владою та населенням, помічниками у вирішенні нагальних питань сьогодення Миргородської міської територіальної громади. Для ефективної роботи, усі інспектори забезпечені приміщенням, комп’ютерною технікою, мають електронні адреси для оперативного вирішення будь-яких питань та печатки.

Також на засіданні ухвалили низку рішень з питань роботи служби у справах дітей, підприємницької діяльності та архітектури, роботи виконавчого комітету.

Система Orphus