Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

МОН оголосило новий конкурс на посаду ректора Полтавського педуніверситету

Міністерство освіти і науки оголосило конкурс на зайняття посади ректора Полтавського національного педагогічного університету імен В.Г. Короленка.

Конкурс оголошують вдруге. Перший конкурс МОН оголосило з датою проведення виборів 7 квітня. Тоді за посаду ректора змагались троє кандидатів – професори Марина Гриньова, Василь Фазан та Сергій Шевчук. У першому турі не вдалось обрати ректора, оскільки жоден з кандидатів не набрав більше 50% голосів.

Тому оголосили другий тур, в який вийшли двоє кандидатів – Марина Гриньова і Сергій Шевчук, за яких у першому турі віддали 40,86% і 42,89% голосів відповідно. У другому турі голоси серед кандидатів розділились таким чином: за Марину Гриньову віддали 211 голосів (49,65%), за Сергія Шевчука – 189 голосів (44,47%). Таким чином, жоден з кандидатів не отримав понад 50% голосів.

Відповідно до змін до закону про вищу освіту щодо удосконалення процедури виборів ректорів вишів, обраною керівником закладу вищої освіти вважається кандидатура, яка набрала понад 50% голосів осіб, які взяли участь у голосуванні під час другого туру виборів.

Оскільки вибори не відбулись, Міністерство освіти оголосило новий конкурс на зайняття вакантної посади.

 

 

Система Orphus