Ви тут:
Суспільство Україна 

Міноборони отримає 3,1 млн грн від підприємства, що порушило контракт, – прокуратура

Господарський суд Києва задовольнив позов Київської спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону в інтересах держави в особі Міністерства оборони України до одного з комерційних підприємств.

Про це повідомили у пресслужбі Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону.

Установлено, що у квітні 2019 року, між Міністерством оборони України та вказаним суб’єктом комерційної діяльності укладено державний контракт на постачання продукції спеціального призначення. У порушення умов зазначеного контракту, частина продукції була поставлена зі значним порушенням встановлених строків поставки.  

Враховуючи вищенаведене, Київською спеціалізованою прокуратурою скеровано до суду позовну заяву щодо стягнення з вказаного підприємства пені та штрафних санкцій за невиконання умов укладеного контракту.

“5 квітня суд задовольнив вимоги прокуратури у повному обсязі. За рішенням суду з підприємства-порушника підлягає стягненню 2,2 мільйона гривень пені за порушення строків поставки продукції  та 900 тисяч гривень штрафних санкцій, отже загальна сума стягнення складає понад 3,1 мільйона гривень”, – йдеться у повідомленні.

Фото: ілюстративне

Система Orphus