Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Медична галузь Полтавщини додатково отримає 15 мільйонів гривень, – Синєгубов

Медична галузь Полтавщини додатково отримає 15 мільйонів гривень, частина з яких направлена на боротьбу з поширенням коронавірусної інфекції та продовження виплат у 300% медичному персоналу.

Про це повідомив голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов.

“На доплати медикам Обласного центру профілактики та боротьби з ВІЛ/СНІД, де наприкінці минулого року була відкрита нова ПЛР-лабораторія, а також на відшкодування пільгових пенсій та доплату в розмірі 300% медичним та іншим працівникам Полтавського обласного клінічного протитуберкульозного диспансеру передбачено 2,4 млн грн з обласного бюджету”, – наголосив Олег Синєгубов.

Також виділили кошти на забезпечення клініко-діагностичної лабораторії Полтавського обласного клінічного протитуберкульозного диспансеру реагентами, ПЛР-картриджами.

Читайте також: У відділенні невідкладної меддопомоги Хорольської лікарні встановлюють медичне обладнання

Із 15 млн грн кошти також були спрямовані на потреби Полтавської обласної клінічної лікарні (4,6 млн грн – на придбання високовольтного генератора, виробів медичного призначення та технічне обслуговування ангіографічної системи Allura Xper FD10C Phillips), 2 млн грн – на придбання тотальних ендопротезів суглобів, 1,3 млн грн – для обласного кардіоцентру (на вироби медичного призначення для забезпечення надання медичної допомоги хворим із порушенням ритму та перенос рентгенологічного апарату).

“Підтримувати медичну галузь особливо в такі часи – наше пріоритетне завдання. Для цього ми мобілізуємо всі ресурси”, – розповів Олег Синєгубов.

Читайте також: У Полтаві завершують будівництво підземного паркінгу для “швидких”

Нагадаємо, під час другого пленарного засідання четвертої сесії Полтавської обласної ради 8-го скликання депутати підтримали проєкт рішення “Про внесення змін до показників обласного бюджету Полтавської області на 2021 рік”. На підтримку медичної сфери Полтавщини Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації було додатково виділено 15 млн грн.

Система Orphus