Ви тут:
Суспільство Україна 

“Львівський державний авіаційно-ремонтний завод” передав Повітряним Силам відремонтований навчально-бойовий винищувач МіГ-29УБ.

Літак успішно пройшов випробувальні польоти та відбув у одну з бригад тактичної авіації Повітряних Сил ЗС України, повідомляє прес-служба підприємства.

МіГ-29УБ є навчально-бойовою модифікацією винищувача, що призначений для вишколу курсантів і вдосконалення льотних навичок досвідчених пілотів, повідомили в “Укроборнпромі”.

“Попри те, що наше підприємство потрапило у зону економічної турбулентності через відсутність державного оборонного замовлення та вимушені зупинки, пов’язані із пандемією Covid-19, своєчасне виконання зобов’язань перед замовниками та партнерами залишається незмінним пріоритетом для колективу”, – зазначив директор Львівського державного авіаційно-ремонтного заводу Дмитро Матрунчик.

ДП “ЛДАРЗ” – єдине підприємство в Україні, яке відновлює МіГ-29 та здійснює його модернізацію. Винищувач МіГ-29 є основним бойовим літаком Повітряних Сил ЗС України.

Багатофункціональність МіГ-29 дає змогу використовувати його для виконання завдань протиповітряної оборони і для нанесення ударів по наземних цілях.

Система Orphus