Ви тут:
Полтавщина Спорт Суспільство 

“Ліга Чемпіонів” та 300 тис грн призових: що відомо про новий футбольний сезон Полтавщини

У приміщенні Асоціації футболу Полтавщини відбулося розширене засідання комітету по проведенню змагань.

Як розповіли у ГС “Асоціації футболу Полтавщини”, на засідання Виконкому ГС «АФП» будуть винесені дати та кількість команд, які братимуть участь у Чемпіонаті та Кубку Полтавської області.

КУБОК ОБЛАСТІ

Жеребкування учасників Кубку Полтавської області відбудеться 8 квітня об 11:00 год. у приміщенні ГС «АФП». Команда яка не встигла подати заявку на участь у вищевказаному заході може це зробити до 10:00 год. 8 квітня.

1\32 Кубку відбудеться з двох ігор (дома та на виїзді) 25 квітня 2021 року, а матч відповідь 3 травня 2021 року.

ЧЕМПІОНАТ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Чемпіонат Полтавської області розпочнеться після проведення першого туру кубку. Команди, які дали підтвердження на участь у чемпіонаті Полтавської області будуть розподілені на ІІІ групи.

Вісім кращих команд з трьох груп розіграють призові місця та повним складом увійдуть у Вищу лігу сезону 2022 року.

Команди, які не встигли дати підтвердження на участь у чемпіонаті Полтавської області можуть це зробити до 11 квітня 2021 року. Засідання Виконкому  на якому буде прийнято рішення щодо чемпіонату та Кубку Полтавської області відбудеться 12 квітня 2021 року.

ЛІГА ЧЕМПІОНІВ

Також на розширеному засіданні розглядалося питання щодо проведення обласних змагань «Ліга чемпіонів». Ці змагання відбудуться в ІІІ етапи:

  • І етап – ігри серед команд ОТГ районів;
  • ІІ етап – ігри за звання чемпіона районів;
  • ІІІ етап – переможці (перше та друге місце) чемпіонатів районів (8 команд) розігрують по кубковій системі з двох ігор чемпіона та призерів обласних змагань.

На кожен захід Кубку, Чемпіонату та «Ліги Чемпіонів» Асоціацією футболу Полтавщини заплановано виділення призових коштів по 100000 грн.

Система Orphus