Ви тут:
Суспільство Україна 

Квитки на потяг до Білорусі і зворотно можна буде придбати онлайн, – Укрзалізниця

Після відновлення міжнародного пасажирського сполучення пасажири зможуть придбати квитки до Білорусі та зворотно онлайн.

Для цього Укрзалізниця та Білоруська залізниця розробили та погодили в робочому порядку Угоду про взаємодію при організації електронної реєстрації пасажирів на поїзди міжнародного сполучення, що курсують між Республікою Білорусь і Україною, повідомляє пресслужба Укрзалізниці.

“Розширення онлайн-послуг у міжнародних залізничних перевезень — вимога сьогодення та комфорт наших пасажирів. Незважаючи на те, що наразі міжнародні рейси не здійснюються через карантинні обмеження, фахівці Укрзалізниці не припиняли співпрацювати з міжнародними колегами, щоб поліпшувати сервіс для пасажирів та розширювати перелік послуг”, — прокоментував в.о. голови правління компанії Іван Юрик.

Наразі відповідне рішення підтримало правління АТ “Укрзалізниці”, на черзі — прийняття рішення білоруськими колегами. Після підписання Угоди сторонами пасажири здійснюватимуть поїздки в міжнародному сполученні з Республікою Білорусь за електронними проїзними документами без звернення до квиткової каси.

Система Orphus