Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Кременчуцькі комунальники готують місця відпочинку біля води до початку купального сезону

За інформацією КП «Кременчук АКВА-СЕРВІС», наразі працівники комунального підприємства займаються прибиранням та вивізення сміття з закріплених територій і місць масового відпочинку в Автозаводському та Крюківському районах міста. Проводять поточний ремонт пляжного обладнання (лав, роздягалень, тіньових навісів тощо), займаються переобладнанням приміщення рятувального поста, який буде встановлений на місті відпочинку парку В. Інтернаціоналістів.

До 25 травня 2021 року будуть проведені роботи по дискуванню місць відпочинку біля води, в тому числі і центрального міського пляжу, та просіювання піску піскопросіювальною машиною «Кавалуччо», видалення очерету та іншої рослинності за допомогою багатофункціональної самохідної установки «Truxor», йдеться на сайті Кременчуцької міськради.

До початку купального сезону, який зазвичай стартує з 1 червня, рятувальниками буде проведено водолазне обстеження акваторій дна з вилученням сторонніх предметів з проміром глибин центрального міського пляжу, місць масового відпочинку на воді Автозаводського та Крюківського районів, а також дитячих оздоровчих таборів і баз відпочинку Кременчуцького району на річці Псел. Готують працівники КП «Кременчук АКВА-СЕРВІС» й інформаційні таблички для встановлення в місцях масового відпочинку біля води, які будуть нагадувати відпочивальникам про небезпеку та заборону купання в визначених та не облаштованих місцях, а також про якість води в місцях для купання.

Система Orphus