Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство 

Кременчук придбав спецавтомобіль для перевезення кисню

За рахунок коштів міського бюджету в сумі 2,3 мільйони гривень придбано спеціальний автомобіль для доставки кисню.

Про це повідомили у міській раді.

«Досвід лікування пацієнтів з гострою респіраторною вірусною хворобою COVID-19 доводить, що одним із основних методів лікування пацієнтів з тяжким перебігом захворювання є киснева терапія.

Через це у всій країні відмічається різке зростання попиту на кисень медичний й не завжди його виробники та постачальники мають змогу своєчасно та у достатній кількості доставити кисень безпосередньо до лікарні.

Щоб не залежати від постачальників, на випадок форс-мажорних обставин, у лютому 2021 року для КНМП «Лікарня інтенсивного лікування «Кременчуцька» за рахунок коштів міського бюджету в сумі 2,3 мільйони гривень був придбаний спеціальний автомобіль для доставки кисню.

Кріогенна автономна ємність розміщується на шасі автомобіля вантажопідйомністю 12 тон та вміщує до 8 тонн рідкого медичного кисню.

Наявність цього автомобіля забезпечує гарантоване постачання кисню для потреб лікарень на 5-7 днів, що перекриє його дефіцит у разі надзвичайних ситуацій на заводах-виробниках (аварії, вихід з ладу обладнання тощо).

Сьогодні новий спецавтомобіль здійснив перший рейс до Полтави для заправки ємності киснем та доставки його до лікувально-профілактичних закладів міста. Кисень був доставлений в Кременчуцьку ЦРЛ для забезпечення потреб інфекційного госпіталю для хворих на COVID-19», – повідомив мер Кременчука Віталій Малецький.

Система Orphus Поделиться на fb