Ви тут:

Крапельний набір та його характеристика

Землевласники, городники, тепличники і садівники по всьому світу вже давно почали використовувати систему крапельного поливу. Що стосується українців, то у них також є можливість замовити систему і ніякої ролі не грає, в якому регіоні живе людина.

Вам більше не потрібно буде поливати все вручну і витрачати багато часу на обходи всього городу, теплиці і решти володіння, якщо ви будете використовувати набір для крапельного поливу. Завдяки набору ви почнете берегти свої сили і час, який можна витратити на більш важливі справи.

Участь людини в поливі не потрібно, так як є дуже хороші сучасні технології, шланги, системи та інші комплектуючі. Важлива в цій справі тільки система, яка буде запрограмована на роботу. З додатковими датчиками система стає розумною, адже тепер вона може вести контроль подачі води, який буде відповідати всім погодних умов.

Які нюанси є в роботі системи

Якщо вам потрібно отримати консультацію або ж ви хочете відразу купити набір для поливу, то вам краще всього звернутися до фахівців Прогрес Вей. Таким чином, ви будете знати абсолютно всі нюанси роботи, монтажу та звичайно ж експлуатації набору.

Що стосується відмінності крапельного зрошення, то тут вода надходить лише під кореневу систему. Рослина ж отримує в свою чергу багато плюсів:

  1. Система дуже економічна, а це значить, що воду вона просто так не стане витрачати. Все йде строго під корінь, не потрапляє на грунт і тим більше листя. Тепер ваші фінанси будуть в порядку, так як на експлуатацію поливу відхід не так багато грошей.
  2. Крапельний полив набір такого виду дуже ефективний. Найбільше він звичайно підходить для спекотного сезону. Тоді вода може легко залишатися на листках, сонячне світло в свою чергу не дає заломів і опіків на всіх видах рослин.
  3. Для того щоб забезпечити полив потрібно витратити мало часу і сил. Кожна людина зможе встановити систему зовсім не важливо, чи є у нього досвід в подібному чи ні. Якщо ви замовте поливну систему для теплиці або городу, то часу на все піде ще менше, а все тому, що в наборі є спеціальні елементи.

Подивіться уважно на всі ці переваги перш ніж прийняти вибір про покупку і у вас точно не залишиться сумнівів в необхідності. Найважливішими аспектами виступають простота, ефективність і звичайно ж невелика вартість всієї конструкції і установки.

Що входить до набору

  • Якщо ж ви вирішили, що хочете купити цей набір, то вам потрібно знати про його комплектації.
  • Магістральна труба;
  • Спеціальна стрічка або ж трубка, яка допомагає в поливі;
  • Трійник, для відводу в мережі.
Система Orphus