Ви тут:
здоров’я Суспільство 

Johnson & Johnson почала поставки вакцини в ЄС

Компанія Johnson & Johnson 12 квітня почала поставки в ЄС вакцини проти COVID-19 з однодозовим введенням. До кінця червня планується поставити 55 мільйонів доз.

Про це заявили представники Європейського Союзу і компанія, пише УНІАН.

“Перші дози сьогодні залишають склади для держав-членів (ЄС-ред.)”, – сказав представник Єврокомісії на прес-конференції. “Johnson & Johnson сьогодні починає поставки вакцин в ЄС. Дуже хороша новина”, – сказав євродепутат Петер.

Американська компанія зобов’язалася доставити в ЄС 55 мільйонів доз до кінця червня і ще 120 мільйонів в третьому кварталі, заявив в цьому місяці комісар ЄС з промисловості Тьєрі Бретон.

“Зовсім недавно було незрозуміло, чи буде виконано цю обіцянку. Проте 50 мільйонів доз є точними у другому кварталі”, – сказав Лезет, зазначивши, що він отримав цю інформацію від компанії і від Європейської комісії, яка координує переговори з виробниками вакцин.

Прес-секретар Johnson & Johnson підтвердила, що компанія почала поставки в понеділок в країни ЄС, Норвегії та Ісландії. Там заявили, що мають на меті поставити в 2021 році в ЄС, Норвегію та Ісландію 200 мільйонів доз.

Система Orphus