Ви тут:
Суспільство Україна 

Група депутатів Верховної Ради оскаржила указ Зеленського про відсторонення глави КСУ Тупицького

8 квітня стало відомо про оскарження групою народних депутатів Верховної Ради указу президента Володимира Зеленського про відсторонення глави КСУ Олександра Тупицького та звільнення судді Касмініна у Конституційному суді.

Про це постійний представник Верховної Ради України у Конституційному Суді, нардеп Ольга Совгиря написала у Telegram, інформує Еспресо.TV.

“До Конституційного Суду надійшло конституційне подання народних депутатів, в якому оскаржена конституційність указів президента України про відсторонення від посади Тупицького О. і про звільнення від посади Тупицького О. і Касмініна О”, – написала Совгиря.

“Президент Володимир Зеленський скасував указ від 14 травня 2013 року про призначення Олександра Тупицького і Олександра Касмініна суддями Конституційного Суду України. 27 березня сайт Конституційного суду України перестав працювати. 29 березня держохорона не пустила суддів Олександра Тупицького і Олександра Касмініна у будівлю Конституційного Суду. 2 квітня Представник президента в Конституційному Суді України, народний депутат від “Слуги народу” Федір Веніславський заявив, що після скасування указів про призначення Олександра Тупицького і Олександра Касмініна суддями КСУ криза вичерпана”, – йдеться у повідомленні.

Фото: ccu.gov.ua

Система Orphus