Ви тут:
децентралізація Полтавщина Суспільство 

Громади Полтавщини запрошують до участі в онлайн фестивалі-конкурсі “Безпечна громада”

Територіальні громади Полтавщини запрошують до участі у Відкритому онлайн фестивалі-конкурсі «Безпечна громада». В рамках конкурсу буде визначено краще відео про запровадження заходів, пов’язаних із безпекою та цивільним захистом населення.

Про це повідомили у пресцентрі ініціативи “Децентралізація”.

Метою онлайн-конкурсу «Безпечна громада» в умовах адаптивного карантину є розвиток правового та безпечного середовища в територіальних громадах, планування заходів щодо підвищення ефективності захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру.

Читайте також: У квітні для громад Полтавщини проведуть три семінари та тренінг

Кожен учасник має завантажити на Google-диск або файлообмінник свій відеоролик, заповнити заявку-анкету на участь у конкурсі та надіслати посилання на завантажений відеоролик на електронну адресу конкурсу.

Етапи проведення конкурсу:

І – прийом анкет-заявок – з 01.04.2021 по 30.04.2021 включно;

ІІ – прийом Відеороликів – з 09.04.2021 по 09.05.2021 включно;

ІІІ – онлайн-голосування протягом 7 днів – з 10.05.2021 по 17.05.2021 включно;

ІV – оцінка Відеороликів Журі та визначення переможців – з 17.05.2021 по 22.05.2021 включно;

V – оголошення результатів Конкурсу в онлайн-конференції – 24.05.2021.

Найкраще відео обиратиме професійне журі конкурсу, до складу якого увійдуть спеціалісти з питань цивільного захисту, представники органів національної поліції, державної служби з надзвичайних ситуацій, Дніпропетровського регіонального офісу Програми «U-LEAD з Європою», органів місцевого самоврядування та ЗМІ.

Перше, друге та третє місце отримають колективи, який набрали найбільшу кількість балів за рішенням журі. Переможці  отримають  дипломи  та  винагороду  у  вигляді  цінного подарунку. Колектив-володар Гран-прі отримає цінний подарунок особисто від засновника конкурсу.

Оголошення результатів конкурсу будуть оприлюднені на офіційному сайті Слобожанської селищної ради, на Фейсбук-сторінці громади та засобах масової інформації.

З усіма умовами проведення конкурсу та вимогами до учасників можна ознайомитись за посиланням.

Зразок анкети доступний за посиланням

Система Orphus