Ви тут:
Освіта Суспільство Україна 

Громади можуть використовувати залишки коштів освітньої субвенції на ремонт їдалень, – рішення Уряду

Громадам надано право використовувати залишки коштів освітньої субвенції 2020 року на закупівлю засобів захисту, дезінфекторів та ремонт шкільних їдалень.

Відповідні зміни до постанови Кабінету Міністрів України “Деякі питання надання освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам” оприлюднено на Урядовому порталі, пише пресслужба Міністерства освіти.

У 2021 році громади можуть використовувати залишки коштів освітньої субвенції, що утворилися станом на 1 січня 2021 року (крім коштів, що мають цільове призначення, виділених відповідно до рішень Кабінету Міністрів України у 2019-2020 роках), на закупівлю товарів, робіт і послуг, необхідних для організації безпечного освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти.

Читайте також: На Полтавщині затвердили програму якісного шкільного харчування

Також дозволяється використовувати залишки коштів освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на ремонт і придбання обладнання для їдалень (харчоблоків) закладів загальної середньої освіти.

Кожен засновник закладу освіти самостійно ухвалює рішення, на що спрямувати ці кошти: доплати вчителям, закупівлю додаткових автобусів, забезпечення інтернетом, протипожежні заходи, ремонт школи, а відтепер – і на дезінфектори та харчоблоки.

ФОТО: з фейсбук-сторінки Дмитра Луніна

Система Orphus