Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Громадський транспорт Кременчука продовжує працювати в режимі спеціальних перевезень, – міська рада

Упродовж тижня на міські транспортні маршрути у Кременчуці виходило 9 автобусів і 40-45 тролейбусів комунальної форми власності щодня. На початку тижня пасажироперевезення здійснювало 90 одиниць приватного транспорту, наразі його кількість на маршрутах зросла до 150 одиниць.

Про це на засіданні міського штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації повідомив начальник управління транспорту Руслан Івашина. Він підкреслив, що громадський транспорт Кременчука працював у режимі спеціальних перевезень, перевозив пасажирів виключно за наявності спец перепусток, пише сайт Кременчуцької міськради.

Міський голова Кременчука Віталій Малецький подякував водіям і кондукторам комунального громадського транспорту за роботу в надскладних умовах, за те, що з увагою ставилися до пасажирів і в ці дні забезпечили функціонування промислового міста. Він звернувся до них із проханням і надалі працювати в цьому напрямку, контролювати та особисто дотримуватись правил санітарної безпеки в салонах.

Система Orphus