Ви тут:
Кримінал Полтавщина Суспільство 

Гребінківська РДА не мала права розпоряджатися землею, вартістю 22 млн грн, – Прокуратура

Господарський суд Полтавської області задовольнив позовну заяву Лубенської прокуратури про скасування у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно запису про реєстрацію права постійного користування земельною ділянкою площею майже 325 га вартістю понад 22 млн грн.

Про це повідомляє пресслужба Полтавської обласної прокуратури.

Наприкінці 2012 року розпорядженням голови Гребінківської районної державної адміністрації земельну ділянку надано у постійне користування комунальному підприємству для сільськогосподарського виробництва.

Читайте також: Прокуратура Полтавщини вимагає повернути у держвласність 325 га землі

“Прокуратурою встановлено, що формування ділянки здійснено за рахунок земель державної форми власності, у тому числі земель лісового (понад 218 га) та водного (майже 32 га) фондів. На розпорядження вказаною землею райдержадміністрація не мала повноважень. З метою поновлення порушених інтересів держави прокуратура звернулася до суду”, – йдеться у повідомленні.

До відома: на момент передачі земельної ділянки у постійне користування розпоряджатися землями водного та лісового фондів мали право лише Полтавська обласна державна адміністрація і Полтавське обласне управління лісового та мисливського господарства відповідно.

фото ілюстративне

Система Orphus