Ви тут:
децентралізація Полтавщина Суспільство 

Гранти для підприємців громад Полтавщини: добірка

Полтавський регіональний офіс ULEAD підготував добірку цікавих грантових можливостей для підприємств територіальних громад.

1.«Програма з розширення можливостей для жінок та вразливих категорій населення у секторі кондитерського та крафтового виробництва».

Метою Програми є надання підтримки українським підприємцям з-поміж жінок та вразливих груп населення у збільшенні обсягів виробництва та продажу кондитерської та крафтової продукції, створенні нових робочих місць для жінок та представників
вразливих груп населення.

Дедлайн – 16 квітня 2021 року.
Деталі – за посиланням.

2. Конкурс «Розвиток мікропідприємництва у громадах». Програма зацікавлена у наданні підтримки українським неурядовим і громадським організаціям, об’єднанням і приватним підприємствам, які запропонують життєздатні механізми започаткування нових видів господарської діяльності у громадах, що дозволить мешканцям розширити свої джерела доходів і підвищити конкурентоздатність на місцевому ринку праці.

Заявки слід надіслати до 18:00 09 квітня 2021 року.
Деталі – за посиланням.

3. Розпочинається реєстрація учасниць на освітньо-грантову програму для жінок-фермерок TalentA. Програма TalentA сприятиме покращенню продовольчої безпеки суспільства через розширення можливостей з освіти та доступу до фінансів для жінок, які проживають у сільській місцевості та зайняті у сільському господарстві. Вона передбачає проведення навчального онлайн-хабу та грантового конкурсу мікропроєктів.

Реєстрація на програму триває до 11 квітня 2021 року.
Деталі – тут.

Система Orphus