Ви тут:
PROвсе Суспільство 

Головний фактор, який впливає на любов до кави, – виявили вчені

Австралійські вчені з’ясували, що порушення в роботі серцево-судинної системи безпосередньо впливає на жагу до споживання кофеїну.

Команда дослідників виявила, що люди з високим кров’яним тиском, стенокардією і аритмією, як правило, уникають кави в порівнянні з людьми без таких симптомів, причина такого явища криється в генетиці, пише nv.ua.

Зазначено, що вчені, проаналізувавши дані понад 390 тисяч осіб, виявили причинно-наслідкові генетичні докази того, що здоров’я серцево-судинної системи, яке відбивається в артеріальному тиску і частотою серцевих скорочень, впливає на споживання кави.

Провідний дослідник і директор австралійського центру здоров’я UniSA, професор Еліна Хіппёнен каже, що це позитивний результат, який показує, як наша генетика активно регулює кількість випитої кави і захищає нас від надмірного вживання.

«Ми не усвідомлюємо, що люди підсвідомо саморегулюють безпечні рівні кофеїну в залежності від того, наскільки високий їх кров’яний тиск, і це, ймовірно, є результатом захисного генетичного механізму», — каже професор Хіппёнен.

Крім того, фахівець підкреслила, що кількість випитої кави може бути індикатором нашого кардіо-здоров’я.

«Якщо ваш організм говорить вам не пити зайву чашку кави, ймовірно, є причина», — додала вона.

фото ілюстративне

Система Orphus