Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Галушки, глиняні горщики та вишивка білим по білому: полтавці презентували свої родзинки у рамках Проєкту Європейського Союзу

20 квітня у рамках Проєкту Європейського Союзу «Підтримка систем географічних зазначень в Україні» в режимі on-line відбулася Міжнародна конференція «Дороги вина та смаку України: досвід розбудови, виклики та партнерська взаємодія».

Як розповіли у Департаменті агропромислового розвитку Полтавської облдержадміністрації, головною метою даного заходу було презентувати широкій національній та міжнародній спільноті досвід України із створення регіональних етногастрономічних маршрутів на основі трансферу інноваційного європейського досвіду системи географічних зазначень для розвитку сільських територій шляхом туризму.

Участь у даному заході взяли директор Департаменту агропромислового розвитку Полтавської облдержадміністрації Сергій Фролов та профільні спеціалісти.

“Полтавщина має свої цінності: традиційна місцева страва, незабутній смаколик, найвідоміший бренд області Полтавська галушка та рушник із вишивкою. Особлива техніка вишивання білим по білому, старовинні візерунки та понад 180 видів складних технік, в яких працюють місцеві майстри. Рушники, килими, вишиванки є невід’ємною частиною національного колориту та етнокультури. Міста Опішня та Миргород — край гончарів та глиняних шедеврів, а полтавські медовари славляться своїми цілющими медовими напоями”, – зазначили у Департаменті.

До речі, Україна, завдяки підтримці Проекту ГЗ та спільноти Слоу Фуд протягом 3х років досягла безпрецедентного результату по створенню регіональних винних і гастрономічних туристичних маршрутів – Доріг вина і смаку. Ці маршрути створювалися на принципах «Слоу Тревел» і транслюють цінності традиційних продуктів і напоїв, локальних етнічних спільнот, як носіїв виробничих і ритуальних традицій споживання їжі, зберігачів локальних кухонь.

Система Orphus