Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Forbes: серед найбагатших людей світу власник «Ворскли» та полтавського ГЗК

Костянтин Жеваго займає 1362 місце.

Журнал Forbes опублікував оновлений рейтинг найбагатших людей світу 2021, лідирує – засновник Amazon Джефф Безос.

Костянтин Жеваго, який є власником футбольного клубу «Ворскла» та Полтавського гірничо-збагачувального комбінату (компанія Ferrexpo) з 2,3 млрд доларів зайняв 1362 місце у рейтингу.
– 2020 – 1990 місце;
– 2019 – 1511 місце;
– 2018 – 1477 місце;
– 2017 – 1678 місце.

Костянтин Жеваго став першим з українських мільярдерів, хто вивів одну зі своїх компаній «Феррекспо» на основний майданчик Лондонської фондової біржі. Восени 2007-го Ferrexpo була включена в індекс FTSE 250 — індекс Лондонської фондової біржі на підставі котирувань акцій 250-ти найбільших компаній.

Костянтин Жеваго визнаний журналом Forbes наймолодшим мільярдером в Європі, який зробив свій статок сам. Його банк «Фінанси і Кредит» входив до TOP-10 найбільших українських банків з сотнями філій по Україні (ліквідований під кінець 2015 року). Він контролював розвинені і успішні підприємства в гірничорудній і металургійній галузях, суднобудуванні та машинобудуванні, у виробництві великовантажних автомобілів, фармакології та харчопромі в Україні, а також в країнах Західної Європи та Середньої Азії. Володіє футбольною командою Прем’єр- ліги України «Ворскла» (Полтава).

«Форбс» (англ. «Forbes») — американський діловий журнал, один із найавторитетніших і найвідоміших економічних друкованих видань у світі. Заснований у 1917 році Бертом Форбсом. Журнал відомий завдяки рейтинговим спискам найзаможніших людей світу, пише про історії успіху і поразок підприємців, нові ідеї для бізнесу та інвестицій, публікує авторитетні рейтинги. Forbes має доступ до перших осіб компаній, політиків і лідерів думок і отримує інформацію від найбільш обізнаних джерел.

Фото – Гордон

Система Orphus