Ви тут:
Відео Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Друге пленарне засідання четвертої сесії Полтавської обласної ради

9 квітня о 10-ій годині розпочалося друге пленарне засідання четвертої сесії Полтавської обласної ради восьмого скликання.

 

Зареєструвалось 48 депутатів. Участь у засіданні беруть народний депутат України Анастасія Ляшенко та голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблого під час пожежі в бліндажі у лютому військового з Полтавщини Миколи Лебідя, загиблого військовослужбовця родом з села Степанівка Андрія Мірчи, та депутата п’яти скликань Олександр Коросташова

На засіданні депутати розглянуть проекти рішень про надання згоди на прийняття будівель за адресами: вулиця Соборності, 31 та 42 у спільну власність тергромад, сіл і селищ, міст Полтавської області. Йдеться про будівлю дворянського зібрання (кінотеатр Котляревського) та Кадетський корпус, які перебувають на балансі міста. Напередодні члени постійної комісії обласної ради з питань бюджету та управління майном підтримали проєкти та рекомендували винести ці питання на розгляд другого засідання чергової сесії обласної ради.

Читайте також: Під Полтавською облрадою мітингують проти газових тарифів

Під час першого пленарного засідання, яке відбулося 23 лютого, депутати працювали понад чотирьох годин, за які вдалось розглянути більшість питань порядку денного. Зокрема, депутати прийняли Програму розвитку аграрного комплексу області до 2027 року. А Центр соціально-психологічної реабілітації дітей реорганізують, приєднавши до Гадяцького дитбудинку. Нагадаємо, під час першого пленарного засідання четвертої сесії Полтавської обласної ради восьмого скликання раптово зникло світло. Через це голова Полтавської облради Олександр Біленький оголосив перерву.

Система Orphus