Ви тут:
Суспільство Україна 

Дощі, мокрий сніг та штормовий вітер: прогноз погоди на наступний тиждень

Починаючи з вівторка, в Україну х півночі зайде холодна повітряна маса. А з півдня – активний циклон з опадами. Разом ці циклони впродвож 7-8 квітня зумовлять несприятливу погоду – від дощів до мокрого снігу.

5 квітня у більшості областей України денна температура повітря сягатиме +7+12 градусів, лише в західних регіонах потепліє до +14.

+4+9 градусів тепла очікується у прибережних зонах, а в Карпатах, навіть вдень, буде “мінусова температура”. Найближчої ночі у більшості областей, окрім південних, очіується невеликий мороз, повідомила на своїй сторінці у фейсбук синоптик Наталка Діденко.

“5-го квітня періодичні дощі пройдуть на Півдні, Сході України та місцями в центральних областях, тих, які східніше. На решті території поки що – без істотних опадів. Вже у вівторок почне заходити до західних областей холодна повітряна маса, яка пошириться впродовж Благовіщення та 8-го квітня далі Україною. А з півдня прижене активний циклон з опадами. І, об’єднавшись, вологий циклон з півдня та холодна повітряна маса з півноч (за попередніми прогнозами), зумовлять вкрай несприятливу погоду в середу-четвер: місцями сильні опади та штормовий вітер”, – повідомила синоптик.

На Заході, Півночі та подекуди в центральних областях ймовірні снігопади та налипання мокрого снігу. Схід, Південь й значна частина Центру отримають від циклону дощі, бо там буде значно тепліше, та сильний, до штормового, вітер.

Система Orphus