Ви тут:
Суспільство Україна 

До Великодня прогнозують стрімке зростання пасажиропотоку на кордоні України

Прикордонники прогнозують стрімке зростання пасажиропотоку на кордоні до Великодня Фото: на західній ділянці кордону вже фіксують зростання пасажиропотоку.

Прикордонна служба очікує зростання пасажиропотоку на кордоні на великодні свята. У зв’язку з цим збільшено кількість нарядів у пунктах пропуску.

Про це в інтерв’ю РБК-Україна розповів голова Державної прикордонної служби Сергій Дейнеко.

За його словами, вже спостерігається збільшення пасажиропотоку на західній ділянці українського кордону.

“Бачимо збільшення черг, які є на в’їзд в Україну, на суміжних територіях, зокрема в Польщі. Це в основному навпроти пунктів пропуску “Ягодин”, “Рава-Руська”,” Краковець “і трохи на угорській ділянці”, – повідомив він.

У зв’язку з цим збільшено кількісний склад змін прикордонних нарядів. Саме до таких заходів, сказав Дейнеко, вдалася і Митниця.

При цьому він зазначив, що пасажиропотік на кордоні з початку пандемії коронавірусу в 2020 році істотно впав. Так, минулого року був зафіксований антирекорд – тільки 5,8 особи перетнули кордон України за добу.

Зараз пасажиропотік на кордоні коливається в середньому на рівні 60-70 тисяч осіб на добу.

Зменшилася кількість перетину кордону і з боку окупованого Криму і з боку Росії. Так, на адмінкордонах з півостровом пасажиропотік впав до 800-900 осіб на добу. Також відсутнє його зростання на кордоні з РФ.

“Ми не прогнозуємо, що буде критичне зростання пасажиропотоку з Росії на Великодні свята”, – зазначив глава ДПСУ.

фото ілюстративне

Система Orphus