Ви тут:
Екологія Полтавщина Суспільство 

До 30-річчя незалежності України на Полтавщині висадили 30 дерев

До 30-річчя незалежності України у Чалівському лісництві висадили 30 саджанців сосен.

У межах проєкту в кожне міністерство та всі державні адміністрації України отримали по 30 саджанців дерев. Їх надає Львівський лісовий селекційно-насіннєвий центр. На Полтавщині саджанці сосен висадили заступник голови Полтавської облдержадміністрації Катерина Рижеченко, лісівники та представники ОДА, повідомили у Полтавській ОДА.

“Полтавська обласна державна адміністрація долучилася до глобального екологічного проєкту “Озеленення планети”. Сьогодні на Полтавщині з’явився гектар нового лісу. Це буде лісозахисна смуга. Серед місцевих сосен висадили й 30 дерев, які надійшли з Львівщини. Їх висадили як символ єднання до 30-річчя незалежності України. Одним днем садіння лісу не завершується. Щороку лісівники висаджують сотні гектарів лісів”, – зазначила Катерина Рижеченко.

Як розповів т.в.о. начальника Полтавського обласного управління лісового та мисливського господарства  Юрій Рогожинський, 21 березня – міжнародний день лісу. А в третю суботу квітня проводять акцію “Садимо ліс разом”.

“Щорічно в лісництвах області висаджуємо нові дерева. Цього року плануємо висадити 127 га нових лісів та 890 га зрубів.Практично вже роботи на завершальному етапі. Найбільше нового лісу цього року садить Полтавський та Миргородський лісгоспи”, –  сказав Юрій Рогожинський.

Організатором ініціативи “Озеленення планети” є БФ “Озеленення України” за підтримки Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів і Державного агентства лісових ресурсів України.

Читайте також: На Полтавщині вже висадили понад 120 га лісу

Місія проєкту “Озеленення Планети” – висадити 100 000 000 дерев по всій планеті протягом трьох років. Відновити екосистему Землі.

Фото: Полтавська ОДА

 

Система Orphus