Ви тут:
Комуналка Полтавщина Суспільство 

До 30 квітня споживачі мають обрати собі газопостачальну компанію, – Полтавагаз

Побутовим споживачам, які з 1 березня забезпечуються природним газом з ресурсу постачальника «останньої надії», до 30 квітня обов’язково мають обрати собі газопостачальну компанію та підписати з нею заяву-приєднання до умов договору постачання природного газу.

Про це нагадали в АТ “Полтавагаз”.

Відповідно до пункту 2 статті 15 Закону України «Про ринок природного газу», постачальник «останньої надії» (ПОН) постачає природний газ споживачеві протягом строку, який не може перевищувати 60 діб та триває до кінця календарного місяця, що настає за місяцем початку фактичного постачання природного газу споживачу постачальником «останньої надії». Після того як у споживача завершується термін дії договору з ПОН, останній у порядку, визначеному Кодексом газотранспортної системи, виключає такого споживача з власного Реєстру споживачів на інформаційній платформі Оператора ГТС та інформує про це Оператора ГРМ. У випадку якщо споживач не був включений до Реєстру споживачів іншого постачальника після закінчення постачання природного газу постачальником «останньої надії», до такого споживача повинні застосовуватися заходи з припинення розподілу природного газу. Тобто, Оператор ГРМ, відповідно до умов Кодексу газорозподільних систем (розділ VI глава 7), має припинити розподіл (постачання) природного газу на об’єкт споживача.

Читайте також: З 15 квітня “Полтавагаз” припиняє прийом споживачів: як отримати послуги

Таким чином, споживачам, які не встигнуть до кінця квітня підписати заяву-приєднання до умов договору постачання природного газу з однією із газопостачальних компаній, АТ «Полтавагаз» буде змушений від’єднати газові мережі від газорозподільної системи.

Обрати на власний розсуд газопостачальну компанію та порівняти ціни на газ ви можете на онлайн-ресурсах. Перевірити, чи підприємство має право (ліцензію) на постачання газу, можна на сайті НКРЕКП у розділі «газ природний- ліцензування»:

Система Orphus