Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

“Діємо для здоров’я”: Полтавська громада взяла участь у другому турі відбіркового конкурсу проєкту

20 квітня у приміщенні комунальної організації «Інститут розвитку міста» відбулася онлайн-зустріч з організаторами проєкту «Діємо для здоров’я», представниками шкіл і центрів сімейної медицини. В обговоренні проєкту взяв участь перший заступник Полтавського міського голови Валерій Пархоменко.

Мета проєкту – покращення надання медичних послуг у закладах первинної медичної допомоги та створення здорового освітнього простору у закладах загальної середньої освіти. Установи, які взяли участь у проєкті від Полтавської громади – КП «Центр ПМСД №2 ПМР», КЗ «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 23», КЗ «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 24» та Супрунівський навчально-виховний комплекс Полтавської міської ради.

Про це повідомили у Полтавській міськраді.

Під час онлайн-зустрічі Валерій Пархоменко зазначив, що міська влада зацікавлена у співпраці з різноманітними організаціями в напрямку профілактики захворюваності.

– Наш пріоритет – здоров’я дітей. Набагато краще убезпечити, аніж потім лікувати. Тому профілактику необхідно проводити починаючи з навчальних закладів. У свою чергу, ми готові зробити максимум, щоб діти були здорові, мали достатнє харчування, рухливий спосіб життя, відпочинок. На сесії міської ради прийнято рішення про створення підприємства «Добробут», яке буде забезпечувати повноцінне харчування дітей у навчальних закладах. Ми готові до співпраці і реалізації проєктів з медичними закладами для проведення виховної роботи і профілактики захворюваності, – розповів Валерій Пархоменко.

Директор КО «Інститут розвитку міста» (ІРМ) Тетяна Татаріна зазначила, що комунальна організація є майданчиком для комунікації влади, бізнесу і населення. ІРМ створює робочі групи для публічних обговорень, в тому числі проєктів, які стосуються медичної галузі. На цих засіданнях приймаються рішення щодо механізму впровадження змін і покращень, які пропонує міська влада.

– Заявку для участі в проєкті ми подавали з урахуванням всіх потреб і побажань різних зацікавлених груп учасників, які мають не лише досвід, а й прагнення змінювати заклади освіти. Цього року ми змінимо концепцію інтегрованого розвитку міста у зв’язку з приєднанням сіл. Вона матиме проєкти з профілактики захворювань серед населення, – зазначила Тетяна Татаріна.

Система Orphus