Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Держпродспоживслужба перевірила, як дотримуються карантину у Новосанжарській громаді

Фахівці Новосанжарського  управління обстежили п’ять позаміських закладів оздоровлення та відпочинку дітей.

Як повідомили в Головному управлінні Держпродспоживслужби  в Полтавській області, заклади готові  до відкриття, виконуються плани-завдання.

Також планово обстежили  заклад загальної середньої освіти, комунальне підприємство, три позаміські заклади оздоровлення та відпочинку дітей. За результатами перевірок  складено 5 приписів. 

“Керівникам перевірених об’єктів  запропоновано організувати роботу з урахуванням  діючих вимог   щодо  організації протиепідемічних заходів   на період карантину  у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)”, – наголосили в Головному управлінні Держпродспоживслужби у Полтавській області.

Читайте також: “Червона” зона карантину: за вихідні на Полтавщині перевірили понад пів тисячі закладів

Фахівці Управління також провели  позапланову  перевірку  продовольчого магазину у селі Кунцеве. Виявили порушення. Власнику надали  припис. Також  спільно з поліцією, перевірили соціально значущі об’єкти на території Новосанжарської громади.  Обстежили 228 об’єктів:  продовольчі та непродовольчі магазини, ринки та  торгjвельні точки на ринках, аптеки, перукарні, банки.

Фото: Держпродспоживслужба

Система Orphus