Ви тут:
Суспільство Україна 

COVID не обирає за статусом, тому неприпустимо через день народження нехтувати карантином, – Степанов

В нас пандемія. Карантин. Велелюдні святкування днів народжень неприпустимі. Незважаючи на статус, незалежно від того, де ми працюємо, повинні дотримуватися правил карантину.

Про це сказав Міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

“Незважаючи на те, що ми пройшли цей пік захворюваності, ситуація стабілізувалася й пішла на спад, це ні в якому разі не означає, що ми можемо повністю розслабитися і почати нехтувати тими правилами, тими рекомендаціями, які в нас на сьогодні існують.  Ми всі, незважаючи на статус, незалежно від того, де ми працюємо, повинні дотримуватися цих правил – заради нашого здоров’я, заради нашого життя.  Я вважаю, що повністю неприпустимо, коли заради, не знаю, святкування дня народження люди нехтують цими правилами. Коли підпільно починають працювати ресторани або інші заклади для того, щоб зробити собі приємне”, – сказав Степанов.

Читайте також: Ми пройшли пік третьої хвилі захворюваності, але є “важкі” регіони, – Степанов про ситуацію з COVID-19

Для людей, які це роблять чи планують робити, міністр нагадав, що такими діями вони наражають на небезпеку інших людей, які святкують з ними: люди можуть захворіти, потрапити в реанімацію чи навіть померти. 

“COVID не обирає по соціальному статусу: чи ти політик, чи водій, наприклад. Нема для ковіду ніякої різниці. Він абсолютно однаково вражає кожен організм”, – додав Степанов.

Система Orphus