Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство 

COVID-19: У Полтаві заповнюваність ліжок у лікарнях становить 51%, – міськрада

2 квітня перший заступник міського голови Полтави Валерій Пархоменко прокоментував для українського телеканалу “Україна 24” ситуацію, яка склалася в місті через поширення коронавірусної інфекції.

Було зазначено, що за минулу добу в Полтаві зафіксовано 260 нових підтверджених випадків COVID-19, одужало 23 особи, на даний час у Полтаві 51% заповнюваності ліжок у лікарнях, повідомляє Полтавська міська рада.

Також було наголошено, що з 3 квітня будуть посилені карантинні обмеження, зокрема будуть закриті суб’єкти господарювання, які провадять діяльність у сфері громадського харчування (барів, ресторанів, кафе тощо), крім діяльності з надання послуг громадського харчування із здійсненням адресної доставки та замовлень на винос.

Окрім цього, під забороною буде проведення всіх масових (розважальних, спортивних, соціальних, рекламних та інших) заходів, діяльність непродовольчих ринків.

Валерій Пархоменко наголосив про зобов’язання перевізників резервувати два місця в автобусах та чотири місця в тролейбусах для медичних працівників.

 

 

 

ФОТО ілюстративне

Система Orphus