Ви тут:
Полтавщина Спорт Суспільство 

Через скандал відому футбольну команду Полтавщини та її гравців дискваліфікували на тривалий термін

Відбулось засідання Контрольно-дисциплінарного комітету Асоціації футболу Полтавщини, щодо порушення команди «Базиль» (Базилевщина).

Про це розповіли у ГС «Асоціація футболу Полтавщини».

«Володимир Олексенко повідомив, що листом № 13 від 12.02.2021 року всі команди області попереджені про дотримання Статутних вимог Української асоціації футболу та Асоціації футболу Полтавщини про недопустимість прийняття участі у змаганнях, які проводяться не під егідою ГС «АФП». Листом № 50 від 26.03.2021 року команда «Базиль» (Базилівщина) попереджена, що змагання з футболу на стадіоні «Динамо» проводяться не під егідою ГС «АФП» та є порушенням Статутних вимог УАФ та ГС «АФП». Але, не дивлячись на це, команда «Базиль» проігнорувала попередження та 30 березня 2021 року зіграла першу гру», – йдеться у повідомленні.

Контрольно дисциплінарний комітет, вислухавши інформацію, вирішив не допускати до участі в чемпіонаті та кубку Полтавської області Команду «Базиль» (Базилівщина) до кінця сезону 2021 року. А також, комітету з проведення змагань не заявляти гравців команди — Олега Червонцева, Владислава Демчука, Олександра Пустовіта, Олександра Коломійця, Олексія Чеберка, Віталія Сидоренка, Владислава Видрю, Олександра Ткаченка, Анатолія Ткаченка та Сергія Литвиненка за жодну з команд на участь у чемпіонаті та кубку Полтавської області до кінця сезону 2021 року.

Попередити всі команди області про вищевказані рішення та нагадати про дотримання Статутних вимог Української асоціації футболу та Асоціації футболу Полтавщини.

Система Orphus