Ви тут:
Культура Суспільство 

Через COVID-19 перенесли фестиваль Atlas Weekend

Більшість західних артистів не зможуть прилетіти в Україну у зв’язку з пандемією. Організатори запланували проведення альтернативного музичного заходу.

Про це організатори розповіли в Instagram.

Захід мав відбутися у столичному комплексі ВДНГ з 6 по 11 липня 2021 року.

“Уже зараз ми розуміємо, що більшість західних артистів не зможуть цьогоріч прилетіти в Україну у зв’язку з пандемією COVID-19 і різними карантинними обмеженнями в кожній із країн світу. Тому ми змушені знову прийняти важке рішення і перенести фестиваль Atlas Weekend, в тому форматі і з тим лайнапом, який ми планували в цьому році, на 2022 рік”, – йдеться в заяві.

При цьому організатори анонсували альтернативний фестиваль у 2021 році.

“Ми зберігаємо дати проведення у другий тиждень липня і локацію ВДНГ, а також додаємо безкоштовний день у понеділок (10 липня). Зараз ми розробляємо план безпечної і атмосферної зустрічі, формуємо новий лайнап, ведемо переговори з українськими та СНД артистами, плануємо територію і квиткові квоти з урахуванням карантинних вимог”, – наголошується в повідомленні.

Всі квитки на Atlas Weekend, придбані раніше, залишаються дійсними на нові дати в 2022 році. Також їх можна буде обміняти і відвідати фестиваль у цьому році, або ж повернути гроші.

Система Orphus