“Челсі” та “Реал” з нічиєї стартували у півфіналі Ліги Чемпіонів

Команди обмінялися голами в першому таймі.

Як повідомляє Кореспондент, у Мадриді завершився перший матч 1/2 фіналу Ліги чемпіонів між Реалом і Челсі, в якому команди не зуміли виявити сильнішого (1:1).

Уже з перших хвилин зустрічі “сині” почали грати достатньо активно, проте в основному гра проходила у центрі поля.

Утім, трохи осмілівши, Челсі пішов уперед і вже на 10-й хвилині створив перший небезпечний момент, але Модріч заблокував удар Маунта. А слідом Вернер не зумів переграти Куртуа з дуже вигідної позиції.

А вже через чотири хвилини “сині” відкрили рахунок – Рюдігер віддав на хід Пулишічу на лівому фланзі, той змістився в центр, обвів Куртуа і відправив м’яч у порожні ворота — 0:1.
У перші хвилини після пропущеного голу “вершкові” розгубилися, а гості намагалися забити ще, але ніяк не вдавалося – то Вернер потрапив в офсайд, то просто не вистачало сміливості у фінальній третині поля.

Потім уже Бензема потривожив ворота Менді – француз отримав м’яч на підступах до штрафного, прекрасно впорався із захисниками і потужно пробив. Здавалося, що м’яч потрапить у “дев’ятку”, але він потрапив у штангу. Через кілька хвилин після цього Карім все ж забив, причому дуже несподівано.

На 29-й хвилині Реал отримав право на кутовий, і Кроос вирішив його розіграти. Тоні скинув на Модріча, той закинув на дальню штангу на Марсело. Бразилець навісив у штрафний на Каземіро, той скинув на Мілітао, який потилицею продовжив на Бензему. Карім обробив м’яч і пробив без шансів для Менді – 1:1.