Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Cесія Полтавської облради розпочалась з блокування трибуни

Причиною стало отримання проєктів рішення депутатами напередодні, 8 квітня, о 23-й годині. Депутати зазначають, що з такими термінами вони не встигають ознайомитись з документами та не голосуватимуть за них.

Депутат Юлія Цибульська попрохала виступити з трибуни, але їй слова не давали. На підтримку до трибуни вийшли інші депутати до трибуни.

“Зараз ми голосуємо пакетом ті питання, які надіслали нам о 23-й годині. Жодна людина, яка хоче глибоко розібратись, не зможе цього робити. Депутати проголосували за правки, які обмежують права депутата”, – зазначила депутатка.

“Ситуація абсолютно не в тому, що хтось хоче висловитись. Блокуються питання, які стосуються бюджету, а це 15 млн грн, які виділяють на ковідний пакет в тому числі. Тобто, депутати, які блокують трибуну, не хочуть конструктивно працювати і розподіляти бюджетні кошти”, – зазначив голова Полтавської облради Олександр Біленький.

Потім очільник облради запропонував висловитись головам фракцій.

“Ми за закон, за дотримання регламенту, прав депутатів, які представляють громаду. Адже за нами стоять люди. І вони спостерігають за тим, що відбувається в обласній раді. Вони чекають наших рішень. І щоб ці рішення приймались конструктивно, необхідно дотримуватись регламенту. Необхідно якісно готувати проєкти рішень, розглядати їх на депутатських комісіях. І далі в сесійній залі конструктивно голосувати”, – резюмувала Ольга Усанова.

Зрештою, після тривалих дискусій депутати розпочали розгляд питань порядку денного.

 

Система Orphus