Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Боротьба з нелегальним обігом пального: на Полтавщині перевіряють АЗС

Упродовж березня служби, які залучені до робочої групи щодо ліквідації нелегального обігу та нелегальної торгівлі нафтопродуктами на території Полтавської області, перевірили 48 АЗС. Арешт накладено на 326 тонн пального на понад 7 мільйонів гривень.

Про це повідомив заступник голови Полтавської ОДА Євген Греков.

“Працюємо над тим, щоб усі АЗС на Полтавщині функціонували в межах правового поля, адже детінізація ринку пального дозволить створити умови для прогнозування цін на пальне, крім того, це й зарахування частини акцизного податку з пального до бюджетів органів місцевого самоврядування. Тож громади області також мають бути зацікавлені, щоб АЗС на їхній території працювали легально”, – написав Євген Греков у фейсбуці.

Протягом тижня планують перевірити ще 13 об’єктів. Із них щодо 5 звернулася Служба безпеки України. Ще 8 встановлені ОДА за договорами оренди землі, виявлено невідповідність цільовому призначенню земель, на яких розміщені об’єкти. Робоча група, до якої будуть залучені представники ДАБІ, Держекоінспекції, Держпраці, ДФС або ДПС, проінспектує ці автозаправні станції.

Нагадаємо, у березні Прем’єр-міністр дав доручення ДФС, ДСНС, Нацполіції за участі представників нафтогазової галузі, профільних асоціацій, органів місцевого самоврядування та інших уповноважених органів, активізувати діяльність робочих груп та проведення спільних заходів для боротьби з нелегальним обігом пального в Україні.

Фото: bing

Система Orphus