Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Бійці батальйону поліції “Полтава” відвідали вихованців Новоайдарівського дитячого будинку

До вихованців дитячого будинку в селищі Новоайдар, 14 квітня, з дружнім візитом завітали поліцейські з Полтавщини. Правоохоронці почастували малечу смаколиками та поспілкувались з дітьми, які з різних причин залишилися без батьківського піклування.

Про це повідомляє пресслужба ГУ НП в Полтавській області.

У навчальному закладі виховуються й навчаються діти різного шкільного віку, то ж розмовляли на різні теми.

“Працівники батальйону “Полтава” не лише забезпечують правопорядок у зоні проведення операції Об’єднаних Сил на сході країни, але й опікуються місцевим дитячим закладом. Задоволення від такого спілкування отримують не тільки дітки, але й поліцейські. Адже для нас найбільша радість – бачити посмішки в очах юних друзів! Такі зустрічі підживлюють нашу волю, силу духу та мотивують до активних дій задля безпечного майбутнього наших дітей”, – розповів заступник командира батальйону патрульної поліції особливого призначення Олександр Дубина.

“За словами Олександра, діти й педагогічний колектив вдячні за тепле та щире  спілкування, а також смачні гостинці. Поліцейські, своєю чергою, запевнили, що будуть частими гостями в навчальному закладі!”, – йдеться у повідомленні.

Фото: ГУ НП в Полтавській області


					
Система Orphus