Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Асфальтний завод Кременчука почав виробляти асфальтобетонну суміш

Використовуватиметься вона для проведення ремонтних робіт об’єктів дорожнього господарства міста.

Новий асфальтний завод, що було придбано для комунального господарства міста кілька років тому, виробляє асфальтобетонну суміш високої якості. За одну годину він виробляє 60 т асфальтобетону.  Окрім того, цю установку укомплектовано сучасними очисними системами, що дозволяють на 99% зменшити викиди  шкідливих речовин під час виробництва асфальту та сприяти покращенню екологічної ситуації в місті, повідомили у Кременчуцькій міській раді.

КП “Шляхове ремонтно-будівельне управління” розпочали ремонтувати  місцеві дороги більше місяця тому. За цей час шляховиками були проведені тимчасові ремонти ушкоджених ділянок автошляхів, що виникли після сходження снігу, та проведені підготовчі до укладання нового дорожнього покриття роботи на деяких магістральних напрямках.

Читайте також: У Кременчуці опалювальний сезон завершується наступного тижня

Наразі до укладання нового асфальтобетону готові вулиця Лейтенанта Покладова, відфрезеровані ділянки в районі Пивзаводського мосту, проспекту Лесі Українки, а також на вулицях Київській та Першотравневій. У планах провести дорожні ремонти на вулицях Ігоря Сердюка та Троїцькій. 

Фото: Кременчуцька міськрада

Система Orphus