Ви тут:
Сільське господарство Суспільство Україна 

Аграріям виплатять 190 млн грн компенсації за купівлю с/г техніки та обладнання, – Мінекономіки

Мінекономіки затвердило розподіл коштів у розмірі 189,4 млн грн сільгосптоваровиробникам, які придбали техніку та обладнання вітчизняного виробництва у грудні 2020 року та у період з січня по березень 2021 року.

Кошти отримають 1833 аграрія, які за вказаний період придбали 2846 одиниць техніки та обладнання на загальну суму 909,2 млн грн, повідомили в Міністерстві розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства.

“Для Уряду є важливим продовження фінансування програми по сільськогосподарській техніці, адже за роки своєї реалізації вона демонструє позитивні економічні ефекти. Так, наприклад, чисельність виробників сільгосптехніки з належним рівнем локалізації зросло з 40 підприємств у 2017 році до 210 підприємств у 2021 році, що сприяло розширенню кількості робочих місць щонайменше на 5 тисяч”, – зазначив Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Ігор Петрашко.

Нагадаємо, за бюджетною програмою “Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників” за напрямом “Часткова компенсація вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва”  у 2021 році передбачено 1 млрд грн.

Фото: landlord

Система Orphus