Ви тут:

5 фішок нових навшників Apple Airpods Pro Max

Компанія Apple, можна сказати, увірвалася на світовий ринок повнорозмірних навушників зі своїми новими Airpods Pro Max. Це перші повнорозмірні навушники від Apple, які встигли наробити чимало галасу ще до початку офіційних продажів. Головною причиною такої бурхливої реакції стала їхня вартість (як це зазвичай і відбувається з технікою Apple). Ціна на них в офіційних реселлерів в Україні перевищує позначку в 20 тисяч гривень. Однак, це не єдине, що взагалі може викликати емоції в цих навушниках, та негативних емоцій більше не викликає нічого.

Які переваги мають Apple Airpods Max

Можна довго обговорювати ці навушники, безкінечно шукати в них недоліки та лаяти виробника за високу вартість. Але, якщо проаналізувати їх параметри та можливості тверезо та неупереджено, то можна встановити, що вони можуть похвалитися багатьма перевагами. А от реальних недоліків у них немає, крім високої ціни. Єдине, що сюди ще можна віднести, це порівняно велику вагу (384.8 г). Але вона буде викликати дискомфорт лише з початку. В подальшому користувач до навушників звикне та не звертатиме увагу на їхню вагу.

Що стосується фішок та переваг Airpods Max, то до них можна сміливо відносити наступне:

  • Матеріали. Чашки навушників виготовлені з анодованого алюмінію. Оголів’я, подовжуючі дужки та шарніри — з нержавіючої сталі. Амбушюри — з дуже приємного на дотик дихаючого сітчастого матеріалу. Всі частини конструкції відрізняються високою якістю виконання. А за рахунок використання сталевих та алюмінієвих компонентів навушники і вийшли такими важкими.

  • Дизайн. Він простий, строгий і водночас дуже стильний. В ньому немає нічого зайвого, всі елементи ідеально поєднуються між собою. Перевагою в даному випадку також є те, що Airpods представлені відразу в п’яти кольорах: сірий, срібний, зелений, блакитний та рожевий.

  • Амбушюри. З ними пов’язані відразу декілька особливостей. Окрім того, що амбушюри надзвичайно зручні та приємні на дотик, вони ще й мають ефект пам’яті. Та більш важлива перевага в іншому. Вони закріплюються за допомогою магнітного з’єднання, а тому, якщо виникне необхідність, їх можна буде дуже швидко і легко замінити.

  • Взаэмодія з іншими пристроями. Airpods Max являються ще одним розумним пристроєм, використання якого супроводжується тією самою «магією Apple». Після того, як ви їх надягнете, ваш iPhone одразу на це відреагує. А коли знімете, відтворення музики припиниться. І це лише невелика частина фішок, пов’язаних з екосистемою Apple.

  • Штучний інтелект. В кожному навушнику встановлені чіпи Apple H1 та декілька розумних датчиків. На практиці це дає багато переваг. Наприклад, одразу після їх надягання вмикається активне шумозаглушення. Також навушники відслідковують своє положення на голові. Якщо вони будуть розташовані на голові нерівно, штучний інтелект це врахує під час розподілу звуку. Тобто, на один навушник може подаватися сильніший звук, ніж на інший. Є функція об’ємного звучання при перегляді відеоконтенту. Вона відслідковує динамічні зміни в положенні голови та створює «ефект кінотеатру».

Похвали заслуговує і кейс для зберігання та носіння навушників. Багато хто вважає його непрактичним через те, що він закриває лише амбушюри, а оголів’я залишається відкритим. Та фішка в іншому. Після поміщення навушників до кейсу, вони відразу переходять в режим енергозбереження, що добре відображається на автономності. Працювати на одному заряді вони можуть до 20 годин.

Система Orphus