Ви тут:
Суспільство 

25 квітня – День доньки

В Україні День доньки припадає на розквіт весни, 25 квітня.

У 2021 році свято вдало випадає на неділю. Тож  є можливість зустріти свято в сімейному колі і провести його, не відволікаючись на робочі справи, пише “Сьогодні”.

Хоча, незважаючи на всю важливість свята, цей день не є офіційним державним вихідним і в інші роки – це звичайний будній день.

Достеменно невідомо, звідки з’явилося свято і чому воно відзначається саме цього дня. Примітно, що в світі існують й інші дати, коли вшановують дочок. Наприклад, в Америці День доньки відзначається 26 вересня, а в Індії – в четверту неділю цього ж місяця. В інших країнах він святкується 1 жовтня. Крім того, 11 серпня існує свято – Національний день синів і дочок. Існує також Міжнародний день доньки — його відзначають в четверту неділю вересня, в цьому році – 26 числа. У будь-якому з цих випадків в сім’ях заведено вітати дочок, проводити з ними більше часу, дарувати невеликі пам’ятні подарунки.

У цей день варто приділити увагу своїм дочкам незалежно від їх віку, пише “Новое время”. Малятка будуть раді прогулянці з батьками, новій ляльці або сукні. А дорослі дочки тим більше оцінять увагу батьків — адже сучасний спосіб життя не завжди дозволяє проводити з близьким стільки часу, скільки хотілося б.

 

 

 

Система Orphus