Ви тут:
децентралізація Полтавщина Суспільство 

19 громад Полтавщини отримали набори захисту під час пандемії COVID-19 від “U-LEAD з Європою”

Програма ЄС «U-LEAD з Європою» продовжує допомагати ЦНАП дотримуватися правил безпеки під час карантину.

Про це повідомили у пресцентрі ініціативи “Децентралізація”.

Станом на 20 квітня, ще 130 центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП) у громадах отримали набори маркування та захисту, які допоможуть дотримуватися карантинних обмежень під час пандемії COVID-19.

Загалом, Програма зробила внесок в організацію безпечного простору ЦНАП для працівників та відвідувачів під час карантинних обмежень для майже 500 громад по всій Україні, які є учасниками Програми по напрямку створення та модернізації ЦНАП. Перші дві розсилки наборів були здійснені у 2020 році, а третя – у лютому 2021 року.

У Полтавській області такі набори отримали 19 територіальних громад. А саме: Мирогод, Гребінка, Лубни, Білоцерківська, Омельницька, Новознамянська, Глобинська, Великобагачанська, Чорнухинська, Піщанська, Пирятинська, Петрівсько-Роменська, Опішнянська, Новосанжарська, Михайлівська, Малоперещепинська, Краснолуцька, Засульська, Горішньоплавнівська.

«Доступ до державних послуг у сучасному, цифровому та прозорому форматі має вирішальне значення для якості життя в громадах. У той же час, приміщення Центрів надання адміністративних послуг повинно бути безпечним для відвідувачів та працівників, і я пишаюся тим, що Програма U-LEAD, що фінансується ЄС, допомогла забезпечити належні стандарти безпеки приміщень ЦНАП під час карантину, спричиненого COVID-19. З цією останньою поставкою майже 500 ЦНАП отримали належні набори безпеки», – зазначив Ксав’є Камю, керівник відділу програм зовнішньої допомоги «Належне управління та верховенство права».

Кожен набір складається з великого захисного екрану для рецепції, індивідуальних захисних екранів для працівників ЦНАП, а також стікерів з рекомендацією тримати безпечну дистанцію для зон очікування та прийому відвідувачів, стікерів-нагадувань одягати маску при вході до приміщення та ретельно мити руки у вбиральні. Набір було розроблено на основі міжнародного досвіду, рекомендацій Уряду та експертів щодо виходу з карантину для сервісних установ.

«Ми розуміємо, наскільки важливо сьогодні створити не лише комфортні, а й безпечні умови для надання послуг та консультацій мешканцям. Робота нашої команди по створенню та модернізації ЦНАП у громадах перебуває на завершальному етапі, тому ця четверта розсилка наборів захисту та маркування є фінальною. Сподіваємося, що ці засоби допоможуть працівникам та відвідувачам центрів  надавати та отримувати послуги безпечніше у часи карантинних обмежень, спричинених пандемією COVID-19», – прокоментувала Сусанна Делланс, директор Програми «U-LEAD з Європою» від Sida (Шведське агентство з питань міжнародної співпраці та розвитку).

Повний список громад, які отримали набори, доступний за посиланням.

Система Orphus