Ви тут:
Суспільство Україна 

19 квітня – День Військової служби правопорядку

Днем створення Військової служби правопорядку є 19 квітня 2002 року, коли було видано перший наказ по ВСП про початок формування її структурних підрозділів. 

Військовослужбовці ВСП з самого початку російської агресії беруть участь у захисті незалежності та територіальної цілісності України.

У 2014 році загін у складі військовослужбовців 138-го Центру спеціального призначення ВСП (протидії диверсіям та терористичним актам) літаком вилетів до Дніпра, а потім на вертольотах – в окупований Артемівськ. Там вони взяли під охорону важливі об’єкти – бази бронетанкового майна й стрілецького озброєння. І до визволення міста в липні 2014 року тримали оборону, не надавши противнику жодного шансу легалізувати те озброєння, яке вони завезли на територію України.

Тим часом Донецький зональний відділ ВСП, який спершу вийшов у район Донецького летовища, а потім – на опорний пункт “Зеніт” під Авдіївкою, постійно відбивав атаки російських найманців. І тільки після звільнення міста, відділ приступив до виконання безпосередніх завдань за призначенням.

Сьогодні близько 500 військовослужбовців Військової служби правопорядку постійно виконують завдання в районі проведення Операції об’єднаних сил.

За матеріалами пресслужби ВСП

Фото: ілюстративне

Система Orphus