Ви тут:
Суспільство 

15 квітня – Міжнародний День культури

15 квітня у світі відзначається Міжнародний День культури. Культура кожного народу – це ті духовні і матеріальні цінності, які створив він за час свого історичного розвитку.

Саме культура є найважливішим складником нашого духовного життя, повідомляють у Полтавській міськраді.

Майбутнє кожного народу визначається саме культурою. Ніякі революції, майдани не можуть змінити життя народу і країни на краще. Тільки змінена самосвідомість кожної особистості, змінює країну в цілому. Заявити про себе у світі народ може тільки за допомогою культури. Бо тільки через культуру інші народи пізнають і зрозуміють нас. Тому ми повинні прямувати до міжнародного культурного обміну, створювати духовні цінності, що будуть цікаві для всього людства.

Відзначення цього Дня запроваджено на честь прийняття 15 квітня 1935 року Міжнародної угоди “Про охорону художніх та наукових установ та історичних пам’яток” (відома як Пакт Реріха)

Діяльність музеїв теж безпосередньо пов’язана з охороною культурних надбань. Втрата їх може бути непоправною, яку ніколи ні за яких обставин уже не можна буде відновити. Тому сьогодні на працівників культури покладена відповідальна місія зберігати культурну спадщину народу, сприяти порозумінню між народами та вдосконалювати світ.

Система Orphus