Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Жителів Полтавщини запрошують на форум “Зупинити не можна продовжити. Де поставити кому в децентралізації?”

Обговорити проблеми та перспективи децентралізації запрошують всіх зацікавлених на спеціальному відкритому підсумковому форумі “Зупинити не можна продовжити. Де поставити кому в децентралізації?”, організатором якого виступає Закарпатський “Громадський центр”.

Мета заходу – розмова про реформу, про проблеми з якими доводиться стикатись, без прикрас і недоказаного. Відверто, як цього вимагає час. Форум буде гострим, але при тому з пошуком відповідей, що і кому робити, щоб децентралізація була справжньою та ефективною.

Підсумки форуму та пропозиції будуть надіслані ключовим особам, які ухвалюють рішення, в тому числі Президенту, Кабінету Міністрів та Верховній Раді України, а також міжнародним організаціям та проєктам, які здійснюють супровід та підтримку реформ.

“Форуми відбуваються в кожному регіоні на базі zoom-платформи. Початок форуму в суботу 13 березня о 13:00. Для участі у форумі потрібно зареєструватись зазначивши Полтавську область https://docs.google.com/…/1FAIpQLScgKkXaHTUwsU…/viewform Програма буде надіслана зареєстрованим учасникам”, – йдеться у повідомленні.

Система Orphus