Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Жителям Пирятинської громади відшкодовують збитки внаслідок непередбачуваних обставин

На засіданні комісії Пирятинської міськради з розгляду питань щодо надання матеріальної допомоги громадянам на відшкодування збитків внаслідок непередбачуваних обставин – пожеж, затоплень, буревіїв у житлових будинках та квартирах розглянули звернення жителя села Прихідьки.

Справа у тому, що 2 січня 2021 року, внаслідок короткого замкнення електромережі його будинок безповоротно пошкоджено вогнем. Як наслідок, – приміщення не придатне для проживання сім’ї. Про це проінформував присутніх завідувач сектору з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами виконкому міської ради Роман Педяш. Додав, що у сім’ї заявника низький рівень доходу і вона не в змозі вирішити питання із житлом самостійно.

Про це повідомили на сайті Пирятинської міськради.

Аби допомогти родині не залишитися на вулиці, дане питання вирішено винести на розгляд комісії. В результаті обговорення, рекомендовано міському голові видати розпорядження про виділення коштів постраждалому внаслідок пожежі, у сумі 41 тис. 825 грн на відшкодування збитків, а саме: придбання житла у селі Прихідьки.

Крім цього, для потерпілих зібрали матеріальну допомогу, 2 тис. 800 грн., яку використають для переоформлення документів.

Система Orphus