Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

“Жінки, які надихають”: у Кременчуці відкриється виставка молодої авторки Олександри Антоненко

5 березня у Кременчуці, в картинній галереї Наталії Юзефович, відкривається виставка «Жінки, які надихають» – присвята жінкам минулих часів і сьогодення, які не тільки були чарівними музами, вірними дружинами або покровительками, а й надихали чоловіків на подвиги і змінювали хід історії.

Авторка виставки – Олександра Антоненко.

На цій виставці представлені роботи, які зроблені виключно на тканині і одязі. Сьогодні ця техніка набирає велику популярність в fashion – індустрії. Сучасні матеріали і технології дають можливість прикрашати художнім розписом будь-який предмет з текстилю, в тому числі одяг і аксесуари, перетворюючи звичайні речі на оригінальні і яскраві.

Експозиція триватиме до 9 квітня, відвідати її можна щодня, окрім понеділка, з 10.00 до 17.00. Вхід вільний за умови наявності захисної маски. Адреса галереї: вул. Космічна, 9

Про художницю:
Олександра Антоненко народилась (17.07.2002 г) у Кременчуці. Малювати вчилася з дитинства. Олександра, як і всі діти, не могла залишити шпалери в спокої, обмальовуючи їх дитячими малюнками. Підростаючи, зрозуміла, що хоче навчатися у художній школі. Та потрапити до неї вдалося не одразу, чекала один рік. І через 3 роки наполегливих старань закінчила художню школу ім. О.Д.Литовченка, (за словами художниці) у найкращого викладача в світі Будіної Людмили Олексіївни, яка навчила любити мистецтво і помічати його всюди.

Як говорить Олександра: «Мене завжди тягнуло до фарб і великих форматів. Для мене живопис це засіб витягти назовні красу, заховану в глибинах кожної речі. Я постійно шукаю свій власний спосіб вираження того, що змушує мене хвилюватися найбільше, коли я пишу. Я надихаюсь в першу чергу від історій людей і напевно саме з цього я вибрала таку тему для виставки. Що ще так надихне, як не історія життя і сама особистість?»

Наразі Олександра студентка, продовжує навчання і розвиває здібності.

Система Orphus