Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

“Жінка – життя окраса”: у Миргородському краєзнавчому музеї провели святковий захід

Напередодні жіночого свята у Миргородському краєзнавчому музеї імені Опанаса Сластьона Територіальним центром соціального обслуговування для студентів Університету III віку був проведений святковий захід «Жінка – життя окраса». Це свято сповіщає про прихід весни і налаштовує на світлі і радісні почуття, даючи можливість ще раз осягнути всю значущість того, що відбувається у нашому житті під знаком жінки.

Як інформує сайт Миргородської міськради, з теплим вітальним словом до чарівної половини людства звернувся секретар міської ради Олександр Гуржій, який привітав присутніх зі святом весни і краси та побажав їм жіночого щастя, міцного здоров’я, миру, любові.

Ведуча свята, організатор культурно-дозвіллевої діяльності, Валентина Бровко привітала чарівних жінок теплими словами і віршами та від початку і до завершення заходу підтримувала теплу і дружню атмосферу в залі.

Хвилини радості і гарного настрою подарували гостям свята чоловіки, студенти Університету III віку. Яскраві номери підготували глядачам Валентин Лесін, Анатолій Мусієнко, Валентин Зінков. Окрасою заходу стали пісні у виконанні дуету Любові Мельченко і Валентина Лесіна та гурту «Дай, Боже, здоров’я» під керівництвом Раїси Карюк. Чудові вірші та гумор читали Надія Степанович, Тетяна Сорокіна, Надія Подліпна, Ніна Радушко.

Система Orphus