Збірна Полтавщини стала призером чемпіонату України з армспорту

Полтавці за підсумком національних змагань фінішували на другому місці.

Як повідомляє спільнота у facebook Кобеляки Today, у середині березня у місті Кременець Тернопільської області відбувся Чемпіонат України з армспорту серед дорослих. Участь узяли 20 команд майже з усіх куточків України (загалом 239 спортсменів).

За підсумками турніру переможцями стали представники Львівщини, а на другій сходинці фінішували полтавці, які вибороли 14 медалей – шість золотих, дві срібні та шість бронзових.

Слід відзначити, що найбільших медальний доробок в активі кобелячан – 11 нагород (6 золотих, одна срібна та 4 бронзових).

Цікаво, що на чемпіонаті вперше в історії українського армспорту національний антидопінговий центр проводив допінг-контроль.